TsubasaSS
Sıradaki Birlikte Oynayalım Etkinliği - Printable Version

+- TsubasaSS (https://tsubasa.sozdesozluk.com)
+-- Forum: Oyunlar (https://tsubasa.sozdesozluk.com/forumdisplay.php?fid=185)
+--- Forum: Diğer Oyunlar (https://tsubasa.sozdesozluk.com/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Thread: Sıradaki Birlikte Oynayalım Etkinliği (/showthread.php?tid=728)

Pages: 1 2 3

Sıradaki Birlikte Oynayalım Etkinliği - ScoUnk - 21.07.2020

Belki daha 6-7 maç var ama, ben planlı programlı insanım, kendimi mental açıdan hazırlamam gerekiyor. Dil

CT5 bittikten sonra sizce hangi oyunu oynayalım?

CT3'ten sonra CT4 oynamadan CT5'e geçtiğimiz için kronolojik sıralamayı göz önüne almadan devam edeceğim önerilerime.

Sebebini ve tercihini mesajla belirtmeyen oyları saymayalım bence. Böylece etkinliğe katılma konusunda birlik sağlanır.

Ben bir süre kararsız kalıp sizin yorumlarınızı değerlendireceğim. Ona göre karar vereceğim.

RE: Sıradaki Birlikte Oynayalım Etkinliği - phylosofia - 21.07.2020

Bir kaç maç yok, ekstra maçları sayarsak çok maçımız var daha. :)

RE: Sıradaki Birlikte Oynayalım Etkinliği - ScoUnk - 21.07.2020

Ekstra maçları yapma konusunda emin değilim, kendi adıma konuşursam. Oyun bittikten sonra motivasyonumuz kalmayabilir.

Ekstra maçlara geçince motivasyonunun düşeceğini pek sanmıyorum çünkü ekstra maçlar ana hikayede ki oyuncuların maçları. Ve onlarda ana hikaye kadar eğlenceli. Hem uzunda değil, ekstra maçlarda ki maç sayıları 1 ila 4 arasında değişiyor.

Onu zamanı gelince göreceğiz. :)

Sen oy vermişsin, sebebini de yaz. Sebebi olmayan oyları saymıyoruz. Dil

Bana göre NDS oyunu daha iyi çünkü. Oynanış olarakta daha iyi ve diğerlerine göre biraz daha kolay ama olsun. Ayrıca Road to 2002 animesinin hikayesini barındıran bir oyun.

(21.07.2020, Saat: 16.34)deltojo Wrote: Bana gör NDS oyunu daha iyi çünkü. Oynanış olarakta daha iyi ve diğerlerine göre biraz daha kolay ama olsun. Ayrıca Road to 2002 animesinin hikayesini barındıran bir oyun.

Ah gençlik. Hikayeyi animelerden biliyor. :) Manga okuyun gençler manga. :)

RE: Sıradaki Birlikte Oynayalım Etkinliği - akdeniz - 21.07.2020

Ekstra maçları oynarız diye düşünüyordum ama oynamasak daha iyi. Şimdi bir etkinlik 2 ay sürmesin, isteyen bağımsız olarak bitirsin bence.

++

Sıradaki etkinlikte yokum o yüzden yorum yazmam yersiz olur.

Yani CT4 için 50 maç mı sürsün diye kabul etmeyip, CT5'i 50 maç sürdürmek mantıksız olur. Big Grin

Niye yoksun etkinlikte?

RE: Sıradaki Birlikte Oynayalım Etkinliği - Hikaru Matsuyama - 21.07.2020

Ben yine de Captain Tsubasa 4 Puro no Raibaru-tachi'yi oynamak istiyorum.  Dil

Captain Tsubasa 5 Hasha no Shougou Campione'yi şu aralar site olarak oynuyor olmaktan dolayı son derece mutluyum ancak düzen, disiplin aşığı bir insan olarak CT4'ü atlamış olmamız sürekli bir huzursuzluk yaratıyor bende.  Yorgun

Ancak ille de bir başka oyun seçilecekse ben şu ana kadar oynamadığım oyunlardan bir tanesini oynamak isterim. Her ne kadar Captain Tsubasa [Mega CD] oyununu sevsem de iki defa bitirdiğim için bunun yerine Captain Tsubasa New Kick Off veya daha da güzeli Captain Tsubasa J Get in The Tomorrow'u oynamayı tercih ederim.

Muhtemelen ankette birden fazla seçenek seçmemize izin vermediğini düşünerek herhangi bir oy kullanmıyor ve bu şekilde düşüncelerimi dile getirmekle yetiniyorum şimdilik. 

...

Öte yandan Captain Tsubasa Rise of New Champions geliyor ve ben ciddi ciddi bu oyunu satın alıp CT'ye ayırabileceğim tüm boş vaktimi bu oyunu çözmeye harcamayı planladığım için site halinde yapabileceğimiz bu tür bir sonraki etkinliği ileri bir tarihe tehir etmemizin daha doğru olacağını düşünüyorum.

Ha, elbette günde 1 maç hiçbir şey ancak bir işte çalışmıyor olsaydım birden fazla CT etkinlik ve çalışmasını bir arada yürütmek çok sıkıntı olmazdı ancak iş hayatı beni maalesef ciddi kısıtlıyor.